piątek, 27 lipca 2012

Gacek Numer Dwa

Przedstawiam Gacka Numer Dwa:


Jeden nietoperz gościł już na tym blogu. Tym razem przedstawiam jego młodszego i mniejszego brata. Mniejszy nietoperz otrzymał odpowiedzialne zadanie bycia "dyndaczem" przy mojej komórce. Ma zastąpić rybkę, która niestety nie wytrzymała już tej ciężkiej pracy i zdechła. Szkoda rybki, bo bardzo ją lubiłam, poza tym była prezentem przywiezionym z Japonii. Zdechła rybka wygląda tak:


Niestety nie ma żadnego zdjęcia, które by pokazywało jak wyglądała na początku, ale zapewniam, że dużo lepiej (między innymi miała oczy i płetwę na grzbiecie i ogonek był mniej wystrzępiony).
Nietoperze powstają według wzoru, który znalazłam na blogu december. A oto wykonany przez nią nietoperz, który stał się inspiracja dla tych moich:


Przy okazji przypominam o konkursie, który december zorganizowała na swoim blogu :)
Na koniec jeszcze zdjęcie rodzinne Gacka Numer Dwa z jego większym bratem:

Jak widać jest od niego dużo mniejszy. Pierwszy nietoperz był za duży by dyndać przy komórce. Dlatego ten mały powstał cieńszej włóczki, a dokładnie z kordonka Alize forever crochet.
Należy teraz tylko trzymać za niego kciuki by podołał powierzonej mu funkcji.


The bat was made as a replacement for my cell phone charm fish. Unfortunately the fish just didn't make it. But it lasted for quite a long time, I hope the bat will be just as resistant. It is a smaller version of the larger bat, which I already presented here. Inspiration and the pattern for both of them I found on december's blog.


5 komentarzy:

 1. Świetne dyndadełko, rybka jednak nie wyglądała za dobrze a nietoperz jest pocieszny:)
  Pozdrawiam, Marlena

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że nietoperzyk się spodobał :) Jako dyndadełko wygląda świetnie! Bardzo słodkie są obydwa zresztą :D
  A rybka musiała być wyjątkowa. Mi zawsze jest żal zużytych rzeczy - czy to fajnych spodni, torebki, czegokolwiek... Spróbuj poszukać zdjęć podobnych rybek w internecie - będziesz miała pamiątkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nietoperz bardzo mi przypasował - nie jest skomplikowany, a efekt fajny :) Mam pomysł na jeszcze jednego, ale nie będę nic zapowiadać, bo nie wiadomo jak to się skończy... W każdym razie myślę, że nietoperz w tej wersji jeszcze się tu pojawi :)

   Usuń
  2. Czekam z niecierpliwością :)

   Usuń