poniedziałek, 12 października 2015

Przerwa na dzierganie

To już pół roku! W tym czasie bardzo dużo się działo, bardzo wiele rzeczy się zmieniło.
Powracam i to w nowym składzie, nowej szacie graficznej i z nowymi pomysłami.

Knitting break - Przerwa na dzierganie to wspólne miejsce moje i Cichej. Zaczęło się od wspólnej grupy na Ravelry, a teraz również i tutaj.

Jest to też idealny czas, aby wspomnieć wam o naszym wspólnym dzierganiu "ONLY HATS KAL" na ravelry. Zapraszamy, wpadnijcie, przyłączcie się - tym razem dziergamy tylko czapki - wszystkie czapkowe wzory moje lub Cichej. A ponieważ czapki to szybki udzierg, KAL trwa "bardzo krótko" - do 15 Listopada. Przewidujemy czapkowe nagrody od wspaniałych projektantek, które to projektantki na pewno znacie: Hania, Sylvia i Elena. Więcej szczegółów wkrótce - na naszej grupie na Ravelry.
PS. Nie zapomniałam o Barelce. Nie było postu, podziękowań dla wspaniałych dziewczyn, które zgodziły się go przetestować (dziękuję wam dziewczyny!) i zdjęć.
Dziewczyny, testerki, dajcie znać, czy mogę umieścić wasze zdjęcia na stronie tego bloga. Wybaczcie to ogromne opóźnienie, bo wzór opublikowany już dawno, dawno temu.

Do zobaczenia!
LadyInYarn.

2 komentarze:

  1. Ach, no właśnie - nowy image! A ja się zastanawiam, czy ktoś mi bez mojej wiedz dodał nowego bloga do czytnika ;) Fajne zmiany!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj, pozmieniało się. Mam nadzieję, że z nami zostaniesz :)

      Usuń