piątek, 1 czerwca 2012

Candy-konkurs - ogłoszenie wyników

Wczoraj o północy zakończyłyśmy pierwszy candy-konkurs na naszym blogu. Dzisiaj rano komisja konkursowa, w skład której wchodziły autorki bloga oraz Pan z motki.com.pl przystąpiła do rozpatrywania nadesłanych haseł.
Wszystkie nadesłane przez uczestników zdania były świetne i gdyby jury miało wybierać na zasadzie, które bardziej się podoba, nigdy by się nie zdecydowało, kto wygrywa to CANDY. Na szczęście, zasady konkursu mówiły, iż wygrywa najkrótsze pełne zdanie - i tym samym nagroda wędruje do Eli. Dzięki temu algorytmowi, rozwiązanie konkursu było bardzo proste! Zwyciężczynię prosimy o wysłanie adresu na który ma powędrować paczka pełna motków Alize na adres motki@motki.com.plEDIT:
Paczka do Eli już została wysłana, czy już dotarła? Elu, czy pochwalisz się, co udziergałaś z włóczek?

A TUTAJ zapraszamy do nowej zabawy:)

9 komentarzy:

 1. yyyy hahahaha a to bylo od poczatku? :)) kurcze, musze nasteonym razem czytac ze zrozumieniem ;)))) gratulacje dla zwyciezczyni ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było, było, nic nie majstrowaliśmy :) Ale dodam, że nawet w samej komisji konkursowej były osoby (czyli np. ja), które nie zwróciły uwagi na ten punkt i musiały sobie to doczytać ;)

   Usuń
 2. Gratulacje! =) Bardzo fajna nagroda :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ostatnia to nagroda - do upolowania jeszcze sporo fantów :))) Właśnie przygotowujemy kolejny konkurs :) Nowy konkurs na nowych zasadach - by było ciekawie :) Oraz, by osoby biorące udział w zabawie nie nudziły się samym czekaniem na werdykt - jak to miało miejsce w obecnym candy. Znaleźliśmy na to ciekawy sposób :) Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Szczegóły wkrótce! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się ogromnie. Nie przypuszczałam, że uda mi się trafić w wytyczne. Dziękuję! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pochwal się Elu wynikami swoich robótek, gdy już wymyślisz co z tej wygranej nadziergasz :)))
   Gratulacje :)

   Usuń
  2. Przepraszam, że dopiero teraz ale dziergam zawzięcie. Serio. Będą trzy nowe i mam nadzieję udane projekty:)Jeszcze raz dziękuję za motki:)

   Usuń
  3. Czekam i co rusz zaglądam na Twój blog:))
   Projekty na motki już widziałam w Twoim ostatnim poście:))

   Usuń
 5. gratuluję Eli wygranej:) czekam niecierpliwie na nowy konkurs!

  OdpowiedzUsuń