czwartek, 26 stycznia 2012

dwie proste rzeczy / two simple things

 Dwie proste rzeczy zrobione na szydełku - opaska na głowę i część, z której w przyszłości ma powstać poduszka (na zdjęciu jako tło). Gdy poduszka w końcu powstanie, na pewno zostanie zamieszczona na blogu.
---- 
Just two simple crocheted things - one is a headband, the other one (in the background of the photo) is a part of a cushion. Hopefully one day I will finish the cushion - when I do, I will publish a photo of the finished product.


Wszystkich dookoła najwyraźniej irytowało, że robię na szydełku proste kółko z szarej włóczki, co było dość zaskakujące. Chyba nie widzieli żadnego sensu w tym co robiłam i nie wahali się mi tego okazywać. Tak czy inaczej teraz już denerwujące kółko jest skończone i wygląda dokładnie tak jak miało wyglądać. Opaska nie wzbudzała już takich negatywnych emocji.
----
Surprisingly the fact that I was crocheting just a plain and simple circle out of grey yarn turned out to be annoying for everyone around. It seems that they didn't see much point in it and they didn't hesitate to show it. Nevertheless the annoying circle is finished and it looks exactly the way I wanted it to be. When I was making the headband, nobody felt so annoyed anymore.


Można też dodać filcowy kwiatek. / Optionally a felt flower can be added.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz