czwartek, 14 lutego 2013

Sprawy organizacyjne i nie tylko

Na początek dziękujemy bardzo ja (JustMe) oraz aśkin za wyróżnienia, które otrzymałyśmy od Blueberry oraz ElGie. Są naprawdę miłe i dają nam znać, że ktoś nas czyta! :D Jeszcze raz, bardzo, bardzo dziękujemy!

Druga sprawa, to zmiana tytułu. Już jakiś czas temu powstał nasz drugi blog Domatorki, który stał się naszym nowym miejscem do wrzucania przepisów i tym samym z tytułu bloga znika część dotycząca jedzenia. Oto nasz nowy tytuł: Druting i cały ten misz masz!

I trzecia rzecz - KONURS wciąż trwa! Wczoraj przybyła druga podpowiedź, która bardzo przybliża do zwycięstwa! Spieszcie się, bo nagroda jest tuż tuż, o krok od wygrania!

Czwarta sprawa - dziękuję wszystkim głosującym na nasz blog w konkursie Blog roku! Zdobyłyśmy całe 7 głosów:D Dziękuję serdecznie tym 7 osobom, za oddanie głosu!

A na koniec przyszła pora pochwalić się wspaniałym prezentem od December!
Przywędrowała do mnie biedronka oraz żółw! Obie maskotki są śliczne. Ale precyzja wykonania żółwia jest niesamowita. To jest prawdziwy żółw w skorupce. O biedronce możecie poczytać u December a o żółwiu już wkrótce również u December.

 
 

Pozdrawiam,
JustMe.

4 komentarze: