czwartek, 19 listopada 2015

Gift-a-long oraz gift-knitting

Dziś chciałabyśmy was zaprosić do dwóch zabaw. Obydwie są związane oczywiście z drutami, a także z tym przedświątecznym czasem, który praktycznie już jest w naszej świadomości i przygotowaniach - szczególnie w przygotowaniach prezentów dla naszych bliskich.
Obie zabawy są na ravelry, obie zabawy są w języku angielskim.

2015 Holidays Gift-Knitting with AnadiomenaElena Nodel to projektantka, która jest jedną z moich ulubionych projektantek ubranek dziecięcych. Ma także swoją markę włóczek Colour Adventures, włóczek ręcznie barwionych. Dodam, że jest to również ulubiona projektantka Ani o czym może świadczyć chociażby to, że Ania zrobiła już 80 ubrań ze wzorów Eleny!

Przechodząc do sedna, Elena organizuje pierwszą z zabaw, do której chciałabym was zaprosić. Na czym to polega? Na dzierganiu. Czegokolwiek, co ma służyć jako prezent. Nie ważne jaki wzór (kto jest jego autorem), jaka włóczka. Oczywiście przewidziane są nagrody, a Elena przez cały czas trwania zabawy przedstawia projekty, które są specjalnie na ten cel ze zniżką (zwykle o 30%) lub przez kilka dni za darmo. Wątek znajduje się tutaj: 2015 Holidays Gift-Knitting with Anadiomena. I nasze wzory znajdziecie w promocji w tej zabawie!

Zabawa już się rozpoczęła i trwa do 20 grudnia. Dołączyć można w każdej chwili.

Indie Design 2015 Gift-A-Long


To przedsięwzięcie zasługuje na słów kilka, angażuje bowiem niezliczoną ilość uczestników i projektantów.:) No dobrze, projektanci są zliczeni i w tym roku jest ich 335 z 30 krajów świata. Od 19 listopada (czyli od 20 listopada od godziny 2:00 polskiego czasu) do 27 listopada (czyli do 28 listopada do godziny 6:00 polskiego czasu), wszyscy uczestniczący projektanci udostępniają od 5 do 20 swoich wzorów ze zniżką 25%.

A w zabawie może wziąć udział każdy, dołączając w dowolnym momencie, przy czym, start, a co się z tym wiąże, narzucanie oczek można zacząć od 20 listopada, od 2:00 (polskiego czasu). Zabawa trwa do końca grudnia. I tutaj przewidziane są nagrody. Jest ich bardzo, bardzo dużo. 2300 wzorów do wygrania, oraz cała lista nagród rzeczowych.

Zabawa toczy się tutaj: Indie Design 2015 Gift-A-Long. Dzierga się projekty projektantów biorących udział w GAL (ponad 15 tys.), przy czym, co jest zapewne istotną informacją, tylko projekty płatne kwalifikują się do nagród. Podczas trwania GALa, będzie mnóstwo zabaw i tutaj już liczy się szczęście, a często i szybkość.

Z tej okazji chciałabym wspomnieć o polskich projektantkach, które biorą udział w tegorocznej edycji.

Cicha - Ania, współautorka tego bloga. Przepiękne warkocze oraz ubrania dla młodych dam.


Just-in - Justyna, specjalizuje się w szydełku i amigurumi. Nie przegapcie tych cudnych maskotek.Hada131 - Hania - bardzo popularna i znana polska projektantka, specjalizująca się w genialnych pomysłach dziewiarskich.


Lete - Justyna, również bardzo popularna i znana polska projektantka, prowadzi warsztaty na wielu festiwalach dziewiarskich. Pokaźny dorobek fantastycznych pomysłów.


Yellow Mleczyk - Dagmara, autorka wielu świetnych akcesoriów zimowych, jesienno/wiosennych i letnich!


asja - Asja, różnorodność kształtów, kolorów i pomysłów. Cuda.LadyInYarn - To ja!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz